Tak dla Zdrowia logo

Kobiecość w roli głównej – odsłona I – Metamorfozy ...kobiety, miasta, stylu

10 grudnia 2010r. od godz. 18:00 w Pokoju z Kuchnią Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu”, odbywać się będzie niezwykłe widowisko realizowane w ramach kampanii społecznej tak dla zdrowia. Zapraszamy na spektakl wiedzy, talentu i pasji, realizowany przez entuzjastów promocji zdrowia i aktywnego stylu życia.

 

Do działania zainspirował nas Toruń i jego uczestnictwo w walce o Europejską Stolicę Kultury. Konferencję chcemy rozpocząć od pokazania zmian, jakie zaszły w naszym mieście. Zastanowimy się jaką metamorfozę przeszedł Toruń i jaka jeszcze przed nami? Dostrzeżmy pozytywne aspekty zmian (wystąpienie Agnieszki Mareckiej).

 

Główną atrakcją naszej konferencji będzie artystyczny pokaz fryzur (Studio Izabela & Marcin Górny) i mody (Bolero, MarylaW.), i chociaż to nie szata i fryzura zdobią człowieka, to wiemy doskonale, jak bardzo nasz wygląd wpływa na nasze samopoczucie. Kobieta, która jest piękna zewnętrznie – czuje się pewniej, z większą łatwością pokonuje trudności życia codziennego, częściej uśmiecha się do innych i zachowuje harmonijne relacje ze swoimi bliskimi. Poprzez ten projekt chcielibyśmy znaleźć także odpowiedź na pytanie czy i w jakim stopniu dobry wygląd i zadowolenie z niego może wpływać na zdrowie? Chcemy uświadomić kobietom, że fakt dbania o swój wizerunek jest bardzo ważny i nie może być postrzegany jako egoizm, bo korzyści z tego, że kobieta uwolni z siebie piękno mają nie tylko same kobiety, ale także ich partnerzy, dzieci i wszyscy bliscy.

 

Przerwy między pokazami wypełnione będą prelekcjami gości specjalnych: stylistów, pasjonatów mody, lekarzy. Odpowiedzą oni m.in. na pytania: Czy boimy się zmian? Jakie korzyści dla nas i dla otoczenia niosą ze sobą odpowiednie zmiany wizerunku? Na ile jest ważny wizerunek w biznesie? Czy metamorfoza jest przepustką do szczęścia i zdrowia? W ostatniej części konferencji odbędzie się panel dyskusyjny – prezentacja damskiego i męskiego punktu widzenia na temat tego, jak metamorfoza wpływa na odgrywanie ról życiowych?

 

Cały spektakl okraszony będzie specjalnie przygotowaną na tę okazję choreografią taneczną, której twórcą jest Piotr Jagielski. O efekty audiowizualne zadba art4media.

 

Dopełnieniem całej imprezy będzie prezentowana w CSW wystawa „Polska pięknieje – 7 cudów Funduszy Europejskich”. Celem konkursu było wyłonienie najlepszych projektów zrealizowanych przy współfinansowaniu z Funduszy Europejskich, które przyczyniły się do podniesienia atrakcyjności turystycznej i kulturalnej Polski. W III edycji konkursu spośród 138 zgłoszonych projektów wybrano 21 najlepszych w 7 kategoriach.

 

Kobiecość w roli głównej – odsłona I – Metamorfozy


Spektakl wiedzy, talentu i pasji


W rolach głównych występują:

 

 

Organizator


Kiwi Art
Kiwi Art jest studiem kreacji, marketingu i PR. Specjalizuje się w: zarządzaniu marką, programach lojalnościowych, programach CSR, kampaniach PR i innowacyjnym marketingu. Jest organizatorem kampanii społecznej tak dla zdrowia.

 

 

Sponsor główny


MultiBank
Powstał w 2001 roku jako detaliczna część BRE Banku SA. Po 9 latach działalności MultiBank plasuje się wśród największych i najbardziej nowoczesnych instytucji finansowych na polskim rynku. Obecnie dysponuje siecią ponad 130 placówek w całym kraju, a z usług banku korzysta prawie pół miliona klientów indywidualnych i przedsiębiorców. W 2003 roku MultiBank zdobył I miejsce w rankingu Przyjazny Bank Newsweeka. Kolejne wyróżnienia odbierał w latach 2004, 2005, 2007 i 2009. Na początku 2009 r. otrzymał Godło Jakości Obsługi 2008 – nagrodę przyznawaną na podstawie opinii konsumentów. Został też dwukrotnie uhonorowany Laurem Klienta 2009 – w kategorii Odkrycie Roku za firmowe konto dla MSP i w kategorii Konto Młodzieżowe.

 

Aranżacje


Salon Fryzur Izabela i Marcin Górny
Pani Izabela Górna jako jedyna Polka otrzymała order "De La Chavalerie" dla najbardziej zasłużonych stylistów, od 2003 roku jest wybitnym i aktywnym członkiem sekcji artystycznej Intercoiffur. Jej praca i osiągnięcia na polu międzynarodowym dodają polskiej sekcji blasku. Aktualnie pani Izabela prowadzi wraz z mężem Marcinem salon fryzur w Toruniu i Inowrocławiu.Firma odzieżowa Bolero
Firma Bolero funkcjonuje na polskim rynku od 1990 roku. Przedmiotem jej działalności jest produkcja odzieży damskiej. Dowodem na to, że firma została zauważona i doceniona jest fakt otrzymania między innymi prestiżowego tytułu "Doskonałości Roku 2000" przyznawanego przez miesięcznik Twój Styl, a także zajęcie III miejsca w VII edycji konkursu "Ekspansja 2000".

Maryla W – projektantka mody
Projektantka mody - Maria Walkowska – półfinalistka Oskarów Mody 2006 i New Look Design 2007, prezentowała swoje kolekcje na Warsaw Fashion Street 2006 i 2007, od 2007 należy do Young Polish Designers Fundation. Maryla W jako firma działa od 2002 roku – obecnie swoją działalność projektantka prowadzi w Toruniu (butik i atelier) przy ulicy Szosa Lubicka 166 G.


Jagielski Dance Project – szkoła tańca Piotra Jagielskiego
Piotr Jagielski - tancerz i choreograf technik jazzowych, wzbogaconych elementami tańca współczesnego, funky i hip-hopu. Brał udział w produkcjach musicalowych, m.in. “Melissa”, “Twist of Time” i “Space Dream”. Jest autorem choreografii w programie You Can Dance – Po prostu tańcz emitowanego przez stację TVN, spektakli tanecznych Teatru „Rampa” w Warszawie , Teatru Rozrywki w Chorzowie i serialu „Tancerze”.


ARTISPA Iwona Marciniak – salon kosmetyczny
Najlepszy salon kosmetyczny w Toruniu - gabinet mistrzyni makijażu permanentnego. Profesjonalizm i wysoka jakość świadczonych usług zostały zauważone i docenione przez znawców branży kosmetycznej- wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie Beauty Forum na najlepszy salon kosmetyczny w Polsce w roku 2005. ARTISPA nowa odsłona salonu VIVA.


Perfumerie Douglas
Perfumerie Douglas oferują "coś więcej", niż tylko sprzedaż kosmetyków, tworząc tzw. life style, rozumiany jako szeroki zakres usług i korzyści dla Klienta. Perfumerie Douglas, to największy w Polsce wybór światowych oraz krajowych kosmetyków pielęgnacyjnych, jak również makijażu i zapachów. Wysokiej jakości obsługa klienta wyróżnia sieć Perfumerii Douglas na rynku polskim.


art4media
...NAJWAŻNIEJSZY JEST POMYSŁ... i tak zaczyna się ich praca. Grafika i animacja reklamowa to branża, w której art4media ma duże doświadczenie i jest w stanie podjąć każde wyzwanie. Produkcje na potrzeby telebimów wielkoformatowych, telewizji, Internetu, band reklamowych, czy eventów to standardowe zadania studia, nie ma dla nich rzeczy niemożliwych ...zawsze czekają na kolejne wyzwania....

HAPPY LIGHT

Happy Light od 1995 roku świadczy usługi związane z profesjonalną realizacją nagłośnienia,
oświetlenia i kompleksową obsługą techniczną koncertów, eventów, konferencji, targów,
imprez sportowych oraz widowisk artystycznych. Happy Light – i wszystko jasne.

 

Spektakl umili Państwu - Anna Łęcka (sopran) oraz Marcin Łęcki (akompaniament). Zgrane, muzykujące małżeństwo proponuje profesjonalną i ciekawą oprawę muzyczną uroczystości ślubnych, weselnych oraz innych imprez o różnorodnym charakterze.

 

 

PRELEGENCI

Robert Karlewski
Zawodowy stylista i shopper - dla którego ubranie to wyzwanie, właściciel butiku LUZTRO mieszczącego się w Toruniu. Butik prowadzony przez pana Roberta jest idealnym miejscem
dla osób poszukujących rzeczy pięknych, ponadczasowych, funkcjonalnych, a przez to wyjątkowych. LUZTRO odbiega od szablonów dając nam możliwość poznania światowych trendów mody na rodzimym rynku modowym.


Katarzyna Drewnowska – Toczko
Rzeczniczka prasowa Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu, absolwentka Iberystyki na Uniwersytecie Warszawskim, studentka Edukacji Artystycznej na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Redaktorka tekstów prasowych oraz autorka treści newsletterów CSW. Tłumaczka, edukatorka, uzależniona od blogów, nie tylko tych
o tematyce kulturalnej.

 


Anna Deperas – Lipińska
Osobista stylistka i personal shopper, pomaga wydobywać osobowość przez ubranie. Uczy jak łączyć desenie, fasony i kolory stosownie do okazji, jak robić dobre zakupy na miarę twojego portfela. Od 3 lat aktywnie współpracuję ze Stowarzyszeniem "Rodzina Inspiruje".

 


lek. stom. Maciej Drosd
Od 1998 prowadzi praktykę prywatną. W 2006 otworzył Klinikę Stomatologii Estetycznej
w Toruniu. Od 2005 jako konsultant naukowy firm Hereaus Kulzer i DMG prowadzi wykłady dla lekarzy w całej Polsce dotyczące stomatologii estetycznej. Jest aktywnym członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej – Pase.

 


lek. Maciej W. Socha,

ginekolog-położnik, asystent w Katedrze i Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika
w Toruniu Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy – lekarz który
o rzeczach trudnych i istotnych mówi z humorem i dużą dozą finezji.


Agnieszka Marecka
Kierownik Działu Wniosku i Współpracy z Zagranicą Instytucji kultury Toruń 2016, koordynatorka prac związanych z aplikacją Torunia o uzyskanie tytułu Europejskiej Stolicy Kultury.

 

 

 

 

Jarosław Jaworski

Rzecznik prasowy takich wydarzeń jak MFF Tofifest, Camerimage, Camera Obscura czy
festiwal teatralny Bulwar Sztuki. Wieloletni dziennikarz RMF FM, Polskiego Radia, czy Polskiej
Agencji Prasowej. Autor oprawy prasowej i współtwórca scenariusza filmu „1409-afera na
zamku Bartenstein” [reż. Rafał Buks]. W początku lat 90. XX wieku pionier filmu offowego w
Toruniu. Współtwórca kolektywu artystyczno-satyrycznego Kompania M3 działającego na
polu radia, telewizji, happeningu ulicznego i działań parateatralnych.

 

lek. med. Katarzyna Budkiewicz
Lekarz specjalista dermatologii i wenerologii, staż specjalizacyjny odbywała w Klinice Dermatologii Akademii Medycznej w Bydgoszczy, od 5 lat zajmuje się Dermatologią Estetyczną. Od dwóch lat związana ze Szpitalem Specjalistycznym Matopat w Toruniu, gdzie konsultuje oraz wykonuje zabiegi z zakresu laseroterapii oraz dermatologii estetycznej.


Iwona Marciniak – właścicielka salonu ARTISPA
Doskonale wykwalifikowana kosmetyczka, pełna artystycznego polotu wizażystka, a także wielokrotnie utytułowana lingeristką. Jeżeli dodać do tego fakt, że jest osobą niezwykle ciepłą i skromną uzyskujemy eksperta doskonałego, który jest do Państwa dyspozycji w salonie ARTISPA w Toruniu. Oprócz tego pani Iwona jest szkoleniowcem i dystrybutorem niemieckiej firmy Long-Time-Liner, będącej światowym liderem w dziedzinie produktów
i pigmentów przeznaczonych do makijażu permanentnego.

 

 

PARTNERZY

Społeczna kampania tak dla zdrowia
Jest wyrazem społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) – poprzez swoje pomysły
i podejście do aktywności fizycznej i zdrowia w sposób inny niż dotychczasowe mówi
o sprawach ważnych - społecznie i biznesowo. Organizatorem kampanii jest Kiwi Art, patronem honorowym Fundacja tak dla zdrowia


Oceanic
Jeden z liderów polskiego rynku kosmetycznego, od 28 lat specjalizuje się w produkcji światowej jakości kosmetyków antyalergicznych AA. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, profesjonalizmowi i rzetelnemu podejściu do produkcji preparatów pielęgnacyjnych znak firmowy AA stał się najbardziej znaną i najwyżej cenioną marką kosmetyków antyalergicznych w Polsce.


Bella
Oferta wyrobów higienicznych dla kobiet powstała w 1976 roku, kiedy w Toruńskich Zakładach Materiałów Opatrunkowych rozpoczęła się produkcja podpasek o nazwie Donna. Od tamtych odległych dni jakość wyrobów nieprzerwanie rosła. Nastąpiła także modyfikacja nazwy – podpaski Donna zostały opatrzone nazwą Bella Donna, która w języku włoskim oznacza „piękna kobieta”, a następnie wprowadzono nazwę Bella. Dziś Bella to marka ciesząca się ogromnym zaufaniem; niezmiennie kojarzy się z pewnością, komfortem i bezpieczeństwem.


Matopat
Szpital Specjalistyczny MATOPAT - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - rozpoczął działalność w czerwcu 2001 roku i jest jednostką organizacyjną wchodzącą w skład Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych S.A. Oferuje on zarówno komfortowe warunki pobytu chorych, jak i przede wszystkim, najwyższą jakość usług medycznych, realizowaną przez wysokiej klasy personel i przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu. Od dnia 25 marca 2004 szpital posiada certyfikat zaświadczający zgodność obowiązującego w placówce systemu zarządzania jakością z międzynarodową normą zarządzania jakością ISO 9001:2000.


Polfa Łódź
Od 75 lat specjalizuje się w tworzeniu najwyższej jakości produktów leczniczych, suplementów diety oraz kosmetyków. Systematycznie dba o najwyższe standardy produkcji – działa zgodnie ze Standardami GMP, HACCP oraz ISO. Celem zapewnienia dalszego dynamicznego rozwoju w 2008 roku firma połączyła się z SENSILAB Sp. z o.o.


Klinika Stomatologii Estetycznej
KSE to miejsce, w którym nowoczesna medycyna i artystyczne spojrzenie na świat tworzą harmonię. Miejsce, w którym doświadczeni specjaliści dysponują najnowszymi technologiami i wiedzą, by służyć swoim pacjentom. KSE to nowoczesna klinika stomatologiczna zorientowana na stomatologię estetyczną, ekskluzywną protetykę i implantologię w oparciu o solidne podstawy stomatologii zachowawczej, ortodoncji i higieny.

Aksamitne Atelier
Aksamitne Atelier umożliwia Państwu stylowe i oryginalne urządzenia domu. W Atelier możemy nabyć wyroby zarówno nowe, jak i te, które mogłyby opowiedzieć nie jedną historię. Oferowane są przedmioty wykonywane ręcznie lub te, które są produkowane w krótkich seriach. Tym z Państwa, którzy skarżą sie na brak czasu, Atelier proponuje również pomoc w aranżacji domów.


Jaga Design – studio florystyczne
Oferta firmy obejmuje aranżacje pomieszczeń, kościołów, hoteli, stoisk wystawienniczych, aut, bukiety i dekoracje ślubne i okolicznościowe, biżuterię floralną, florystykę pogrzebową, a także organizację pokazów, wystaw i szkoleń.

OM Model Management
Agencja modelek, modeli i hostess założona w 2008 r., która ma na celu promowanie nowych twarzy i osobowości, potrzebnych w świecie mody i reklamy. Doświadczenie i fascynacja modą sprawiły, iż z wielkim zaangażowaniem tworzymy wizerunek modelek i modeli, dbając o ich indywidualny rozwój.


Cukiernia Lenkiewicz
Jedna z najbardziej znanych toruńskich cukierni prowadzona przez braci Lenkiewicz. Bogata oferta słodkości i najlepsze lody w grodzie Kopernika to znak rozpoznawczy cukierni.


Vinpol
Został założony w 1990 roku. W ciągu kilku lat Vinpol znalazł się w czołówce największych przedsiębiorstw w Polsce w sektorze wyrobów winiarskich. Firma jest postrzegana na rynku jako solidny i kompetentny partner w biznesie.


Mount Blanc
Pijalnia czekolady i kawy na Starym Mieście w Toruniu. Piękne wnętrze oraz prawdziwa, gorącą czekolada sprzyjają romantycznej atmosferze. Oferuje klientom bardzo szeroki wachlarz rozmaitych czekolad i kaw, w różnych smakach, na ciepło oraz na zimno, dodatkowo desery lodowe oraz napoje.

 


Wella
Przewidywanie, rozumienie i spełnianie potrzeb klientów i konsumentów, partnerstwo, kompetencja, a przede wszystkim zapewniona przez dział badań i rozwoju laboratoriów całego koncernu najwyższa jakość oraz innowacyjność produktów, to główne czynniki sukcesu Welli. To dzięki tym czynnikom Wella stała się jednym z liderów polskiego rynku kosmetyków do włosów.


Efektima
Efektima to polska firma kosmetyczna założona w 2000 roku. Specjalizuje się w kosmetykach przeznaczonych dla kobiet po 30-stym roku życia. Specjalnością firmy są kosmetyki przeciwzmarszczkowe, przeznaczone dla kobiet dojrzałych, których skóra wymaga intensywniejszej pielęgnacji.

 


Ziaja
Jedna z najlepszych firm kosmetycznych w Polsce. Ziaja to nowoczesne kosmetyki: oparte na nowatorskich recepturach i naturalnych surowcach najwyższej jakości, produkowane według nowoczesnych technologii, nie testowane na zwierzętach.

 


Naturhouse
Naturhouse to światowy lider w dziedzinie żywienia i dietetyki. Fachowa i rzetelna porada.
Sprawdź sam jak łatwo jest osiągnąć i utrzymać idealną wagę z Naturhouse. Punkt zaangażowany - Naturhouse, Toruń ul. Lelewela 33 (Centrum handlowe ARPOL).


Teatr Baj Pomorski
Teatr lalek działający w Toruniu. W swojej działalności koncentruje się przede wszystkim na sztukach przeznaczonych dla dzieci. Projekt architektoniczny Baja Pomorskiego zyskał bardzo duże uznanie w środowisku architektów i artystów. Najbardziej jednak cieszy to, że Baj Pomorski podoba się widzom, czego najlepszym dowodem jest ciągły wzrost liczby widzów na przedstawieniach.

 


Centrum Sztuki Współczesnej Znaki Czasu w Toruniu
Otwarte w czerwcu 2008 roku, jest jedną z najnowszych przestrzeni dedykowanych w całości sztuce współczesnej w Polsce. Stawiając na nowoczesną, intermedialną i interdyscyplinarną formułę działania, zróżnicowany program, międzynarodowe kooperacje, stwarzając atmosferę sprzyjającą twórczemu wypoczywaniu, CSW stanowi miejsce otwartej dyskusji nad najważniejszymi zjawiskami w sztuce.

 

 

PASTA & BASTA

Ile znacie miejsc w Toruniu, gdzie można zjeść naprawdę smaczny makaron i to ze świeżą bazylią? Takie pyszności znajdziecie na pewno w „Pasta & Basta”- spaghetteria w centrum Torunia. Lokal dla ludzi młodych. Przyjdź, zobacz, przekonaj się sam - innowacyjne podejście do prowadzenia restauracji, pyszne jedzenie, niesamowita atmosfera.

 

 

CONHPOL

Początki firmy sięgają 1978 roku. Producent obuwia - w szerokim asortymencie, ciekawej palecie barw i skór zgodnie z najnowszymi trendami mody inspirowanymi opracowaniami własnymi jak i włoskich stylistów. Obuwie cechuje solidne wykonanie, trwałość i estetyka. Firma została wybrana do wykonania obuwia do strojów galowych reprezentacji polski na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Korei i Japonii. Całość produkcji wykonywana jest na terenie Polski.

 

KANDELA

Firma skupiająca ludzi z pasją i zaangażowaniem. Pomoc przy dekorowaniu uroczystości weselnych, imprez dla dzieci, imprez firmowych, uroczystości komunijnych i urodzinowych, sal sylwestrowych, karnawałowych i studniówkowych. Dekoracje wykonywane są z balonów, kwiatów sztucznych i żywych, tkanin, światełek, dekoracji papierowych. Nietypowe dekoracje spełniające nawet najbardziej nieoczekiwane życzenia klientów – to nasza
specjalność.

 

ADAMED

Inwestowanie w badania i rozwój jest integralną częścią misji firmy. Firma tworzy leki o najwyższej światowej jakości. Jest liderem rynku leków nowej generacji dla wielu grup terapeutycznych, m.in. w kardiologii, psychiatrii, pulmonologii, ginekologii oraz w leczeniu infekcji dróg moczowych. W trosce o pacjenta opracowuje nowe receptury leków generycznych, które gwarantują wysoką jakość i bezpieczeństwo terapii.

 

BELLA LINE WELLNESS CENTRUM

Miałeś stresujący dzień? Teraz musisz odreagować! Bella Line Wellness Centrum zadba o to, byś zrelaksował się i odzyskał energię! W przyjaznej atmosferze odpoczniesz od codziennej gonitwy. Właśnie znalazłeś klub dla siebie. Oferta przygotowana jest tak, aby każdy, niezależnie od wieku i sprawności fizycznej, mógł wybrać coś dla siebie.

 

 

X-ONE STUDIO STYLIZACJI

To wyjątkowe miejsce gdzie pasja w połączeniu z profesjonalizmem daje ujście w postaci fantazyjnych i eleganckich paznokci. Oferta zawiera wiele zabiegów pielęgnacyjnych i stylizacyjnych. Dajemy gwarancję, że każdy z zabiegów będzie wykonany ręką profesjonalisty na produktach znanych marek. Zadowolenie klienta to nasza misja.

 

 

PATRONAT HONOROWY


Business Centre Club – loża toruńska
BCC istnieje od 1991 roku. Powstał, by wspierać przedsiębiorczych Polaków. Jest elitarnym Klubem przedsiębiorców i największą w kraju organizacją indywidualnych pracodawców. Loża Toruńska BCC jest jedną z regionalnych lóż BCC.

 

 

PATRONAT MEDIALNY

Magazyn Tak dla Zdrowia
Pozytywne czasopismo o zdrowiu, profilaktyce zdrowotnej, sporcie i ekologii. Zawarte w nim artykuły poszerzą Waszą wiedzę na temat tego, jak dbać o zdrowie własne i Waszych bliskich, podsuną pomysły na wspólne, aktywne spędzenie czasu wolnego z rodziną
przyjaciółmi, zainspirują i zmotywują do pozytywnej zmiany stylu życia na zdrowszy i bardziej aktywny.


Teraz Toruń
Najbardziej lubiany przez torunian tygodnik miejski. Wydawany w czwartki, stanowi praktyczny przewodnik po życiu kulturalnym i społecznym Torunia. Poręczny format, krótkie teksty, dużo ilustracji - dzięki tym cechom TT jest łatwy do czytania na przystanku, w autobusie, czy w samochodzie. Teraz Toruń w czwartek rano jest rozdawany na skrzyżowaniach torunianom w drodze do pracy i szkoły. Jest również dostępny w sklepach, centrach handlowych, firmach i innych punktach.


Radio Plus
Format muzyczny stacji to soft AC - głównie muzyka pop i rock. W ofercie znajdują się m.in. audycje o charakterze informacyjnym, publicystycznym, poradnikowym oraz muzyczno-rozrywkowym. Pasma własne większości lokalnych stacji nadawane są w godzinach 16:00-20:00. Linerem sieci jest zwrot Radio Plus - Miłego dnia!

 

Wystawa towarzysząca akcji „Kobiecość w roli głównej – odsłona I – Metamorfozy –
„Polska Pięknieje – 7 Cudów Funduszy Europejskich”


Wystawa będzie prezentowana od 24 listopada 2010 r. do 14 stycznia 2011 r. w Centrum Sztuki Współczesnej „ Znaki Czasu” w Toruniu, ul. Wały gen. Sikorskiego 13.
Konkurs „Polska Pięknieje – 7 Cudów Funduszy Europejskich” jest organizowany przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego w celu wyłonienia i nagrodzenia najlepszych przedsięwzięć, które przyczyniają się do podniesienia atrakcyjności turystycznej i kulturalnej Polski.


Laureatów tegorocznej, III edycji konkursu poznaliśmy 1. października br. podczas gali na III Forum Funduszy Europejskich. Nagrody przyznano w siedmiu kategoriach: Obiekt turystyczny, Rewitalizacja, Zabytek, Produkt promocyjny, Turystyka aktywna, Turystyka transgraniczna i międzynarodowa oraz Obszary wiejskie.
Wystawa, do której odwiedzenia serdecznie Państwa zachęcamy, będzie miała charakter multimedialny. Oprócz standardowych plansz z informacjami o laureatach konkursu, odwiedzający będą mieli okazję obejrzeć filmy prezentujące wszystkie projekty.

 

 

 

Plan konferencji:

 
Partnerzy
optyk21_240_160.jpg