Tak dla Zdrowia logo

Kampania społeczna tak dla zdrowia®

Kampania społeczna tak dla zdrowia®

Fundacja tak dla zdrowia® działa już od 8 lat wspierając poprzez akcje profilaktyczne i badania grupy najmłodszych i najstarszych pacjentów. Przebadaliśmy już 1400 maluchów w ramach kampanii Zdrowa Klasa oraz 1000 kobiet w ramach projektu Mój biust Nasza sprawa. W naszych obecnych działaniach skupiliśmy się głównie na dzieciach i starszych, w przekonaniu, że jedni od drugich mogą nauczyć się bardzo dużo, zwłaszcza pod kątem adaptacji do nowoczesnych narzędzi m.in. internetowych oraz szacunku do tradycji i przeszłości.

Portal, który Państwo odwiedziliście stał się platformą porozumienia i współpracy na rzecz zdrowia. Promujemy aktywność fizyczną, profilaktykę zdrowia i znaczenie ochrony środowiska. Poprzez codzienną porcję informacji inspirujemy do zmiany myślenia o zdrowiu i przyszłości.

Zależy nam, obok bieżących działań na rzecz profilaktyki, na:

  • badaniach profilaktycznych wśród dzieci i seniorów
  • przeszkoleniu jak największej liczby seniorów z możliwości jakie daje internet pod kątem radzenia sobie z problemem zdrowia, wygenerowania oszczędności, umiejętności poszukiwania potrzebnych informacji, poprawieniu dostępności do służby zdrowia
  • pomocy specjalistów w rozwiązywaniu bieżących problemów poprzez interesujące publikacje i aktualne materiały informacyjne

Partnerami kampanii są pojedynczy ludzie, firmy i instytucje świadome społecznej misji, którzy w swoich działaniach kierują się troską o zdrowe i bezpieczne jutro.

Nasze atuty to przede wszystkim:

  • wieloletnie doświadczenie poparte zrealizowanymi projektami skierowanymi do dzieci i seniorów,
  • 1400 przebadanych dzieci
  • 1000 przebadanych kobiet
  • interesujące artykuły zamieszczone na portalu www.takdlazdrowia.pl na tematy zdrowotne, poparte wiedzą i doświadczeniem lekarzy, farmaceutów, publicystów, prawników, ekspertów w danych dziedzinach,
  • stałe wsparcie specjalistów.

Zapraszamy do współpracy na portalu www.takdlazdrowia.pl (mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel: 507110885) oraz do przekazania 1% podatku:

Fundacja tak dla zdrowia ®

ul. Łubinowa 59, 87-100 Toruń

KRS: 0000306255

Konto: 66194010763050858100000000


Dochody z 1% podatku oraz z reklam przekazujemy na działania na rzecz zdrowia dzieci i seniorów. Jesteśmy przekonani, że reprezentują Państwo podobny światopogląd. Pragniemy wyrazić gotowość do podjęcia długotrwałej współpracy. Państwa odzew będzie stanowił dla nas bodziec do budowy jeszcze większej ilości działań na rzecz dzieci i seniorów. Chętnie odpowiemy również na wszystkie pytania oraz sugestie.


Z poważaniem:

Prezes Fundacji tak dla zdrowia

Małgorzata Kaczorek

tel: 507110885

mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Podziel się na Facebooku
Reklama
Reklama

Wyszukaj artykuł
Partnerzy
sp_klanad.jpg