Tak dla Zdrowia logo

Partnerzy społecznej kampanii Tak Dla Zdrowia

Aktualności Partnerów

Ile ruchu potrzebuje Twoje dziecko każdego dnia?

Krokus o pięknych, fioletowych kwiatach ma zastosowanie nie tylko jako roślina ozdobna i przyprawa, ale również ze względu na zwiększanie poziomu „hormonów szczęścia” tj. serotoniny i dopaminy, pomaga utrzymać pozytywny nastrój, szczególnie podczas stresowych okresów. Wspomaga leczenie stanów depresyjnych.

Więcej…

 

Rusza szczególny program rehabilitacyjny „SAMODZIELNI. Aktywnie” Wspinaczka dla pacjentów ze stwardnieniem rozsianym

Program został zainicjowany z myślą o chorych na stwardnienie rozsiane (SM) i ma na celu pokazanie zupełnie innego oblicza rehabilitacji. Pacjenci i ich bliscy wezmą udział w warsztatach wspinaczki terapeutycznej, które uświadamiają jak ważna jest ta forma terapii w przypadku osób z SM.

Więcej…

 

Wielkie Marki od Kuchni

6 kwietnia 2017 roku odbyło się w SGH drugie spotkanie Wielkie Marki od Kuchni z cyklu otwartych seminariów służących popularyzacji tematu zarządzania marką. Bohaterką była firma Medicover, której historię dynamicznego rozwoju przedstawiła Dorota Haller – Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji.

Więcej…

 

Grosicki, Pazdan i Kapustka będą zachęcać dzieci do ruchu razem z Kubusiem!

Michał Pazdan, Bartosz Kapustka i Kamil Grosicki, zostali ambasadorami nowej kampanii „Rusz się z Kubusiem!”, której inicjatorem jest marka Kubuś. Piłkarze będą również obecni na etykietach nowego produktu – Kubuś Waterrr Sport.

Więcej…

 

MĘŻCZYŹNI POSZUKUJĄ W KUCHNI INSPIRUJĄCYCH, KULINARNYCH POMYSŁÓW

Mężczyźni coraz częściej odnajdują w kuchni już nie tylko smak gotowych dań, ale pasję i przyjemność w gotowaniu. Do lamusa odchodzi stereotyp mężczyzny stroniącego od nowości i stawiającego na wciąż te same, dobrze znane potrawy. Wielu panów poszukuje inspiracji oraz pomysłów na dania bardziej różnorodne, czasem z niecodziennymi, zaskakującymi dodatkami. 32% respondentów deklaruje nawet, że mężczyźni radzą sobie w kuchni lepiej od kobiet. Radość sprawia im zarówno sam proces gotowania, jak i świadomość, że potrawa zyskała uznanie w oczach ukochanej, rodziny czy znajomych. W codziennym zabieganiu wielu z nich ceni sobie, gdy prostota przygotowania łączy się z możliwością uzyskania wyjątkowego efektu kulinarnego.

Więcej…

 
Podziel się na Facebooku
Reklama
Reklama
Wyszukaj artykuł
Partnerzy