Tak dla Zdrowia logo

Partnerzy społecznej kampanii Tak Dla Zdrowia

Partnerzy TDZ

 

 

Tak dla zdrowia® powstało z myślą o wspólnym działaniu na rzecz zdrowia i promocji aktywnego trybu życia. Szczególną opieką chcemy objąć osoby, które ze względu na swój wiek potrzebują pomocnej dłoni, która poprowadzi ich w stronę zdrowia lub będzie po prostu oparciem, a zatem dzieci i seniorów.

Poza bezpośrednią dbałością o kondycję zdrowotną chcemy zacieśniać relacje międzypokoleniowe, zwiększyć zaangażowanie osób starszych w życie społeczeństwa oraz podkreślić wagę ich obecności oraz działań.  Współpraca najmłodszych i najstarszych to nieoceniony wkład w przyszłość zarówno dziecka jak i seniora. Zwłaszcza, jeśli wspólnym mianownikiem obu generacji jest zdrowie!

Naszymi Partnerami są firmy i instytucje, ale także  pojedyncze osoby świadome społecznej misji, w której mogą brać czynny udział. Troska o zdrowie i bezpieczne jutro naszych podopiecznych to główny cel naszych wspólnych przedsięwzięć.

 

Zostań Partnerem tak dla zdrowia®!

 

Szczegóły Partnerstwa:

Małgorzata Kaczorek

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel. 507 110 885

Muszkieterowie dotarli z profilaktyką antyrakową do blisko 8000 Polek

Grupa Muszkieterów, zarządzająca sieciami sklepów Intermarché i Bricomarché, już od 11 lat organizuje akcję „Muszkieterowie dla Polek”, która ma na celu promocję profilaktyki raka piersi wśród kobiet.

 

Więcej…

 

„Trener musi być najsprawiedliwszy”, czyli szkolenie młodzieży okiem nestora polskiego futbolu

W Polsce był specjalistą od awansów do I ligi. W Algierii jest legendą, bo za sterami JS Kabylie zdobył 7 mistrzostw kraju i 2 razy Afrykańską Ligę Mistrzów. Stefan Żywotko, 99-letni rówieśnik Polskiego Związku Piłki Nożnej i najbardziej utytułowany polski trener klubowy, wciąż imponuje wigorem i zaraża pasją do futbolu. O młodości we Lwowie, ewolucji futbolu na przestrzeni lat i spojrzeniu na szkolenie młodzieży, opowiada razem ze swoim synem Mieczysławem.

 

Więcej…

 

Jesienne biegi – czas, start!

Chociaż za oknem wciąż króluje słońce, już niebawem znów przyjdzie się nam zmierzyć z kaprysami jesieni. Może się wydawać, że nadchodząca aura nie będzie sprzyjać biegowym wyczynom. Nic bardziej mylnego! W końcu na trening pogoda jest zawsze, trzeba tylko odpowiednio się do niego przygotować. Jak przyznają Kinga i Wojciech Staszewscy – znani popularyzatorzy biegów – im trudniejsze wyzwanie na starcie, tym większa satysfakcja na mecie.

Więcej…

 

Poznaj naszych Partnerów

senior24h.pl - to firma doradcza, koordynująca projekty z branży medycznej oraz gospodarki senioralnej. Poprzez portal senior24h.pl oraz kampanię społeczną Teraz Senior! zmieniamy myślenie o ludziach starszych i ich potrzebach. Hasło „Przyszłość! Nie starość” motywuje do wychodzenia poza schematyczne myślenie o tym, co czeka nas wszystkich i do weryfikacji oczekiwań względem tego, co przed nami. Celem portalu jest zaangażowanie szerokiego grona osób, firm i instytucji szczerze zainteresowanych tematyką senioralną i szeroko rozumianą gospodarką senioralną. 
Podziel się na Facebooku