Tak dla Zdrowia logo

Aktualności

Pod choinkę zdrowie i drugi człowiek


Zapraszamy do włączenia się w świąteczną akcję Tak dla Zdrowia : „Pod choinkę drugi człowiek i zdrowie”.

Zadbajmy o więzi, które nas łączą! Nadróbmy nagromadzone przez ostatnie miesiące zaległości!

Wspólny spacer po lesie? Wizyta w SPA? Masaż Hawajski? Nic tak nie wzmacnia naszego zdrowia, jak bliskość drugiego człowieka. Także tego, którego jeszcze nie znamy.


Postarajmy się aby nadchodzący przedświąteczny czas był równie jak święta wyjątkowy. Uśmiechajmy się do siebie stojąc w kolejkach po sprawunki. Pamiętajmy o wysłaniu świątecznych kartek. Pocztówka z wielkim czerwononosym Mikołajem wysłana na drugi koniec świata będzie najlepszym podarunkiem, jaki moglibyśmy sprawić dawno niewidzianej wiekowej cioci, która choć daleko, myśli o nas każdego dnia.


Przypatrzmy się naszym bliskim, temu czy i jak dbają o własne zdrowie. Pamiętajmy, że jesteśmy dla nich ‘lekarzem pierwszego kontaktu’ i pierwsi możemy dostrzec, gdy dzieje się coś niepokojącego.


Świąteczny czas sprzyja myśleniu o tych, których kochamy oraz życzliwości względem tych, których jeszcze nie znamy, a wspólne świąteczne spotkania rozmowie o tym, co naprawdę ważne: zdrowiu, miłości i przyjaźni.


Aby uczynić ten czas jeszcze bardziej wyjątkowym i umożliwić spotkanie z drugą osobą, Punkty Partnerskie Tak dla Zdrowia przygotowały specjalną świąteczną ofertę dla całych rodzin. Zapraszamy do zapoznania się z jej szczegółami.


Mamy nadzieję, że wybiorą z niej Państwo coś dla siebie, swoich bliskich, przyjaciół - jako zdrowy podarunek pod choinkę – w trosce o dobre samopoczucie, relacje i zdrowie.

 
Podziel się na Facebooku
Reklama
Reklama

Wyszukaj artykuł
Partnerzy
sln_366x100.jpg