Tak dla Zdrowia logo

Aktualności

Anielskie skrzydła Ewy Błaszczyk

Dobrze znana jest heroiczna, wieloletnia walka Ewy Błaszczyk o nadzieję dla dzieci pogrążonych w śpiączce oraz dla ich najbliższych. Z wielką satysfakcją informujemy, że za swą niestrudzoną działalność w Fundacji „A kogo?” została wyróżniona Honorowym Aniołem, prestiżową nagrodą w świecie polskiej farmacji i medycyny.

Honorowego Anioła otrzyma także Polskie Stowarzyszenie Pomocy Chorym na Fenyloketonurię i Choroby Rzadkie „Ars Vivendi”.

 

Wręczenie nagród odbędzie się 10 lutego podczas Gali w Filharmonii Narodowej, na której uhonorujemy także dziesięciu najlepszych farmaceutów i dziesięciu najlepszych lekarzy, wybranych w kolejnej już edycji Nagrody Anioły Farmacji i Anioły Medycyny.

 

Zapowiada się niezapomniany wieczór, albowiem uroczystość poprowadzi lubiany i popularny prezenter telewizyjny, autor książek i działacz społeczny Szymon Hołownia, zaś nagrody będą wręczać znani Polacy, których w zmaganiach z chorobami wspierali swego czasu liczni rodacy m.in.: Krystyna Kofta, Krzysztof Hołowczyc i Jan Mela. Ale największą ozdobą i atrakcją wieczoru będzie z pewnością koncert Kate Liu, laureatki XVII Międzynarodowego Konkursu im. Fryderyka Chopina, ulubienicy publiczności i krytyków. Specjalnie na tę okoliczność pianistka przygotowała nowy, momentami zaskakujący melomanów repertuar.

Wysoka ranga nagród jak również zapowiadający się niezwykły koncert sprawiły, że swą obecność na Gali zapowiedzieli liczni przedstawiciele władz państwowych, ambasadorzy, wybitne autorytety świata medycyny, przedstawiciele świata kultury.

Więcej informacji o nagrodzie i o samej gali mogą Państwo znaleźć na stronie internetowej Fundacji Anioły Farmacji i Anioły Medycyny, która jest organizatorem przedsięwzięcia:

www.fundacja-anioly-org

 
Podziel się na Facebooku
Reklama

Wyszukaj artykuł
Partnerzy
panoramic_art_366x96.jpg