Tak dla Zdrowia logo

Aktualności

Uśmiechnięty horoskop - Byk

Uśmiechnij się i podaj dalej pozytywną energię! Klinika AlfaMed Piła. Specjalnie dla naszych pacjentów – RADOSNY HOROSKOP! Jaki jesteś? Na ile znak zodiaku determinuje Twoje podejście do stomatologa? Znajdź nas na FB i wyraź swoją opinię! Czy mamy rację?! Niech codzienność nastraja nas tylko radośnie!

Byk (21.04-20.05) Doskonałość i piękno uśmiechu Wenus spowita zielenią nadziei na cudowną świetlaną przyszłość - na zawsze i wszędzie :)

Najwięcej uwagi poświęcam przyjemnościom życiowym i wygodom. Odbieram rzeczywistość wszystkimi zmysłami i codziennie, w każdej sekundzie, czuję, że żyję. Uwielbiam uśmiechać się do samego siebie i do ludzi. Jak kogoś lubię to bardzo. Jestem w tym niezwykle konsekwentny i uparty. Lubię posiadać – najbardziej partnerów  i czuć się bezpiecznie w ich towarzystwie. Do każdej sprawy, oferty, czy promocji podchodzę pragmatycznie i rzeczowo. A plan metamorfozy, leczenia, bądź kuracji, zazwyczaj doprowadzam do końca, w najkrótszym, możliwym czasie. Ale bez kredytu. Płacę gotówką. Bywam apatyczny i powolny. Nie zawsze zauważam wszystkie możliwości, a pewne wartościowe rozwiązania potrafią przejść mi koło nosa, bo nie zdążę ich w porę dostrzec. To ja często proszę o przedłużenie terminu vouchera na wybielanie i nie robię tego specjalnie. Po prostu taki jestem – mający problem z odróżnieniem rzeczy ważnych od mniej istotnych. Urocze, prawda?  Mogę być zaborczy, ale trudno mnie zrazić i jestem jednym z najbardziej lojalnych pacjentów. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 Czy tego chcemy czy nie, słodki smak kocha prawie każdy. Uwielbienie do niego wynika z naszych genów i czystej fizjologii. Słodycz oznacza dla mózgu szybko dostępną energię, dlatego nie powinno się z niej całkowicie rezygnować. Niektórzy próbują zastąpić tradycyjny cukier innymi słodkościami jak np. stewią, syropem daktylowym, cukrem kokosowym. Ile jest prawdy a ile mitu o ich właściwościach i czy rzeczywiście egzotyczne „słodziwa” pomogą nam pomóc w zrzuceniu zbędnych kilogramów?

 
Podziel się na Facebooku
Reklama
Reklama

Wyszukaj artykuł
Partnerzy
logo_baron_366x100.jpg