Tak dla Zdrowia logo

Aktualności

Dom Opieki Dla Osób Starszych DĘBY

Dom Opieki Dla Osób Starszych DĘBY to placówka prywatna zapewniająca całodobową opiekę osobą w podeszłym wieku, przewlekle chorym, niepełnosprawnym.

W ramach naszej działalności zapewniamy pomoc w podstawowych czynnościach życiowych, szeroko rozumianą pielęgnację, opiekę higieniczna, niezbędna pomoc w załatwianiu spraw osobistych. Zapewniamy opiekę medyczną oraz pielęgniarską świadczona przez doświadczony personel z długoletnią praktyką w opiece nad osobami starszymi. Dom Opieki dla Osób Starszych Dęby to miejsce w którym zapewniamy naszym podopiecznym kompleksową opiekę na najwyższym poziomie. Dom opieki dla osób starszych Dęby to nowo wybudowany obiekt położony na uboczu otoczony zielenią o ciekawej architekturze, która zapewnia komfort i bezpieczeństwo podczas pobytu w tym miejscu.

Podczas budowy tego budynku zadbaliśmy o każdy detal aby było to miejsce jak najlepiej przystosowane, przyjezdne dla naszych podopiecznych – dlatego jest to miejsce bez barier architektonicznych, o dużych przestronnych pokojach, szerokim korytarzu, przestronną jadalnią. Wprost z jadalni rozciąga się widok na nasz piękny ogród w których nasi podopieczni mogą spędzać czas na tarasie czy w altanie ogrodowej. To czym z pewnością możemy się pochwalić to nasza kuchnia w której jesteśmy w stanie przygotowywać posiłki zgodnie z zaleceniami dietetycznym jak również zgodnie z upodobaniami naszych podopiecznych.

W naszym domu opieki dla osób Starszych Dęby postawiliśmy mocny nacisk na komfort jak również bezpieczeństwo w uwagi na to mamy zainstalowany system chłodzenia pasywnego który pozwala utrzymać stałą temperaturę w całym obiekcie bez względu na warunki pogodowe na zewnątrz co warto podkreślić jest to system z pewnością zdrowszy niż tradycyjna klimatyzacja. Dodatkowym atutem wpływającym na bezpieczeństwo przebywania w naszym domu jest monitoring wewnętrzny jak również zewnętrzny Nasz Dom powstał po to , żeby pomóc w opiece nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi zapewniając im godne warunki egzystencji i nieograniczony kontakt z Bliskimi .

Jeśli bliska Ci osoba wymaga całodobowej opieki, a Ty, mimo swych starań i chęci, nie jesteś w stanie Jej tego zapewnić …Przyjdź do nas . Jesteśmy po to, żeby Wam pomóc. Dom Opieki Dla Osób Starszych DĘBY – to dobry adres na jesień życia

 
Podziel się na Facebooku
Reklama
Reklama

Wyszukaj artykuł
Partnerzy
gam_366x100.jpg