Tak dla Zdrowia logo

Aktualności

Ania Starmach z programem kulinarnym na Youtubie!

Ania Starmach, znana do tej pory przede wszystkim ze szklanego ekranu, teraz podbija sieć! Do tej pory bowiem takiego programu kulinarnego online jeszcze nie było!

Gotująca z pasją i sercem jurorka Master Chefa 9 marca zaprezentowała światu swój nowy projekt - serial online SUPERFOODY NA CO DZIEŃ! Ania pokazuje w nim jak szybko, smacznie i zdrowo gotować, wykorzystując do tego SUPERFOODy, czyli produkty pochodzenia roślinnego o najwyższych wartościach odżywczych. "Superfoody na co dzień" to program kulinarny, który Ania wspólnie z Purella Superfoods planowali od dawna. W ramach pierwszej serii zostało nagranych 9. odcinków, dedykowanych zdrowemu i łatwemu gotowaniu, z którym każdy sobie poradzi. "Gotować prosto, smacznie i zdrowo to moja filozofia, w którą wierzę i którą chętnie promuję. Dzięki serialowi "Superfoody na co dzień" pokażę, jak w łatwy sposób włączyć składniki o najwyższych wartościach odżywczych do naszej codziennej diety. To banalnie proste, a tak dużo zdrowia za tym idzie" - mówi Ania Starmach. -

W tym projekcie jak nigdzie indziej mogłam się spełnić kulinarnie - nie zabrakło tu zdrowych i pysznych prostych posiłków, które bardzo często przygotowuję sama w domu i które nie raz były miłą niespodzianką zarówno dla mojej rodziny, jak i gości" Program SUPERFOODY NA CO DZIEŃ był kręcony pod koniec stycznia w Warszawie. Każdy odcinek trwa nie dłużej niż 5 minut, a Ani Starmach towarzyszy wyjątkowy super bohater w postaci składnika SUPERFOOD oraz niemniej wyjątkowy gość specjalny. Kucharka, jak lubi o sobie mówić Ania, przyrządza w każdym odcinku dania na bazie wybranego SUPERFOODa, korzystając także z pełnej gamy przypraw i zdrowych dodatków do gotowania.

"Chcemy edukować i pokazywać widzom, czym są SUPERFOODy, jak wykorzystać ich moc w kuchni do codziennego gotowania, przyrządzając proste i smaczne dania z ich dodatkiem. Chcemy zachęcić widzów do eksperymentowania, bawienia się w kuchni nowymi, czasem egzotycznymi składnikami, które wzbogacają dietę, będąc jednocześnie bombami witamin i minerałów, których zawierają kilkakrotnie więcej niż inne produkty" - mówi Ania Starmach. Do projektu zaproszono także gości specjalnych, którzy będą towarzyszyć Ani w kuchni. W wybranych odcinkach wystąpią: Grzesiek Zawierucha – ostatni zwycięzca Masterchef (wolę: zwycięzca ostatniej edycji MasterChef), Zosia Zborowska-Wrona – blogerka, influencerka, Paulinka Foremny, zwyciężczyni Masterchef Junior oraz Kamil Pawelski, znany bloger, występujący pod pseudonimem Eksluzywny Menel.

Projekt wystartował 2 marca na kanale PURELLA Superfoody na co dzień, a począwszy od 9 marca, co poniedziałek, będą miały premierę kolejne odcinki serialu Ani Starmach.

 
Podziel się na Facebooku
Reklama
Reklama

Wyszukaj artykuł
Partnerzy
gam_366x100.jpg