Tak dla Zdrowia logo

Aktualności

CODZIENNY RYTUAŁ ZDROWIA – ĆWICZENIA ONLINE, OD 6-10 KWIETNIA, W GODZ. 7.30-8.00

Siedzimy w domach od wielu dni. Zmęczeni, znudzeni, zasiedzeni. W związku z akcją #zostańwdomu – ruch został wstrzymany, co nie jest obojętne dla naszych organizmów. Z fizjologicznego punktu widzenia ciało powinno być w ruchu – krew musi krążyć, odżywiać i dotleniać organy.

Osłabia się nasz system odpornościowy, od którego prawidłowej pracy tak wiele właśnie teraz zależy. Zmagamy się nie tylko z epidemią, ale także z jej konsekwencjami – możliwymi problemami kardiologicznymi, udarami, rozregulowaną gospodarką hormonalną (stres), spowolnieniem metabolizmu, ale też obniżeniem koncentracji czy nastroju.

Wychodząc naprzeciw doraźnym i potencjalnym problemom, już od poniedziałku, od 6-10 kwietnia, w godz. 7.30- 8.00 proponujemy i zapraszamy na bezpłatne, 5-dniowe wyzwanie online: CODZIENNY RYTUAŁ ZDROWIA Podczas LIVE’a na fanpage’u Studia Dantian

https://www.facebook.com/StudioDantianSlupecka4/ będziemy transmitować poranną gimnastykę w wykonaniu Jana Glińskiego – długoletniego adepta i nauczyciela dalekowschodnich sztuk walki i zdrowia. Dołącz do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/253650165664183/ Celem Fundacji i Studia Dantian jest popularyzacja zdrowego stylu życia.

Jesteśmy przekonani, że zdrowe ciało i umysł są możliwe tylko dzięki świadomemu ruchowi, który powinien stać się naszym codziennym nawykiem i rytuałem. Więcej o nas i naszych wszelkich innych aktywnościach dowiesz się na stronie: www.studiodantian.com

 
Podziel się na Facebooku
Reklama
Reklama

Wyszukaj artykuł
Partnerzy
sln_366x100.jpg