Tak dla Zdrowia logo

Aktualności

Kwota deklarowana już na koncie 29. Finału WOŚP

127 495 626 złotych to kwota, którą Fundacja WOŚP zadeklarowała 31 stycznia, czyli w dniu Finału. Celem tegorocznej zbiórki jest laryngologia, otolaryngologia i diagnostyka głowy.

Ostateczny wynik orkiestrowego grania zostanie przedstawiony 29 marca. Święto koloru i pozytywnej energii Finałowe granie łączy społeczeństwo, Fundacja WOŚP ma najwyższe wśród organizacji pozarządowych zaufanie - 84%. WOŚP kojarzy się Polakom z pomocą i wsparciem, a także dobrą atmosferą, otwartością na ludzi i wspólnotą. Te emocje przekładają się na szczodrość i okazywane wsparcie.

W tym roku finałowe konto można było zasilić za pomocą ponad 20 różnych form zbiórki. Drodzy Rodacy, potrafimy być ze sobą w niezwykle serdecznej i przyjemnej atmosferze, aby budując nasze wzajemne, przyjacielskie relacje tworzyć także niezwykle policzalną i bardzo skuteczną pomoc potrzebującym. Wznieśliśmy się ponad wszystkie podziały – mało – mogliśmy tej styczniowej niedzieli choć na moment wyciszyć wszelkie spory i polskie kłótnie, aby stworzyć najpiękniejszą, grającą już od 29 lat orkiestrę na świecie.

To już jest wielkie zwycięstwo i powód do ogromnej dumy dla Polaków i Rodaków, którzy w najbardziej nieprawdopodobnych zakątkach kuli ziemskiej grali z Fundacją. Czapki z głów, Moi Drodzy, wielkie dzięki! A my już jesteśmy w ogromnym wirze pracy, aby przygotować się do kolejnych, wielkich zakupów. Słońce na finale, słońce dzisiejszego dnia.

Dobre anioły są z nami! - Jurek Owsiak, Prezes Zarządu Fundacji WOŚP Czym jest kwota deklarowana? Kwota deklarowana to suma kwot szacunkowych od Sztabów, wyników zbiórek elektronicznych w momencie zakończenia Finału w studiu oraz darowizn przekazanych przez partnerów.

 
Podziel się na Facebooku
Reklama

Wyszukaj artykuł
Partnerzy
logo_baron_366x100.jpg