Tak dla Zdrowia logo

Aktualności

Wolniej, proszę

Wolniej, proszę.

Pośpiech nas gubi. Nie mamy czasu dla siebie. Nie mamy czasu dla bliskich. Mieliśmy zwolnić po pandemii. Skupić na rozwiązaniach, a nie generowaniu kolejnych problemów, a jest inaczej, jeszcze szybciej.

 

 

Zapominamy o naszym komforcie psychicznym, pozytywnych emocjach, relacjach, nie korzystając z udogodnień jakie przyniosła nam rzeczywistość technologiczna, wręcz stając się jedną z maszyn, z tą różnicą, że biologia generuje odwrotną odporność i konsekwencje o wiele poważniejsze niż zepsucie.

W obliczu powyższego coraz większego znaczenia nabiera samoświadomość i weryfikacja stanu zdrowia naszego ciała, tym samym profilaktyka i zadbanie o zdrowie poprzez diagnostykę, w tym min. ocenę (badanie):

 

  • stanu zapalnego w organizmie,
  • metabolizmu glukozy i tłuszczów,
  • funkcji układu krwiotwórczego, tarczycy, wątroby i nerek,
  • poziomu stężenia hormonu stresu (kortyzolu),
  • ilości przeciwciał mogące nasuwać podejrzenie alergii lub zarażeń pasożytniczych.

 

Warto również sprawdzić kompleksowo np. poziom wybranych pierwiastków chemicznych np. Magnezu, odpowiedzialnego za utrzymywanie prawidłowego poziomu wapnia w organizmie, za poprawne funkcjonowanie przytarczyc i przekazywanie impulsów nerwowo – mięśniowych. Oznaczenie prawidłowego stężenia w osoczu krwi pomaga w ustaleniu przyczyn skurczy mięśniowych, drżenia lub/i osłabienia mięśni oraz uczucia mrowienia, ale także zaburzeń rytmu serca.

Zwracamy Państwa uwagę na akcję profilaktyczną Diagnostyka wellbeing, która zachęca do kompleksowego przebadania kondycji fizycznej oferując 3 pakiety w obniżonej cenie - do -50%*:

pakiet podstawowy (8 badań; 149 zł),

kompleksowy (13 badań; 349 zł)

i premium (19 badań; 599 zł).

Akcja trwa od 18 marca do 31 maja 2024 roku. Osoby, które kontrolują regularnie swój stan zdrowia i samopoczucia, jeśli nawet chorują szybciej dochodzą do zdrowia na skutek podejmowanej terapii.

Szczegóły: https://diag.pl/sklep/kategoria/akcje-profilaktyczne/

 
Podziel się na Facebooku
Reklama

Wyszukaj artykuł
Partnerzy
apteki_tdz.jpg