Tak dla Zdrowia logo

Aktualności

„POPIERAM SPOŁECZNĄ KAMPANIĘ TAK DLA ZDROWIA. DBAJ O SIEBIE! JESTEŚ DLA KOGOŚ WAŻNY!”

DODA. KOBIETA – ELF I JEJ ZWYCIĘSKIE BITWY

Doda. Kontrowersyjna postać. Kreatywna. Zastanawiająca. Podzieliła świat na tych, którzy ją uwielbiają. I tych, którzy nie rozumieją, albo nie akceptują. 

Zwróciliśmy uwagę na sprawy, które łączą działania naszej kampanii społecznej i projektu Zdrowa Klasa z działaniami Dody – walką o codzienność przez osobę, która ma problemy z kręgosłupem. Niezależnie od światopoglądu odbiorców udaje jej się skutecznie zwracać uwagę ludzi na ból jaki powodują kolejne urazy kręgosłupa i to jak ważne jest dbanie o prawidłową postawę.  Koncerty, kolejne dni rozwijania kariery, prywatne plany – mniejsze i większe zwycięskie walki o siebie. Po operacji w kwietniu 2006 roku w wywiadzie dla jednej z gazet powiedziała:  „Przez smutek, troski i ból zdobywa się mądrość, aby docenić to, co przyjdzie później. Ja teraz potrafię się cieszyć, że jest ładna pogoda, że mogę dwa kroki zrobić. Cieszą mnie proste rzeczy, nad którymi wcześniej nigdy się nie zastanawiałam.” Kilka słów, które uświadamia, iż niezależnie od osobowości, temperamentu, image, najważniejsza jest świadomość tego jak ważne jest zdrowie. I co oznacza jego utrata.


Problemy ze zdrowiem pozwalają z dystansem spojrzeć na wiele spraw. Uświadamiają jednocześnie znaczenie codziennej profilaktyki i badań.  Zapraszamy do włączenia się w projekt Zdrowa Klasa. Dzięki cegiełkom i wpłatom z 1% podatku liczba przebadanych dzieci rośnie. Młody wiek pozwala na skuteczniejszą eliminację przyszłych problemów. Warto korzystać z darmowych badań. Harmonogram badań znajduje się TUTAJ

Dbaj o siebie! Jesteś dla kogoś ważny!

 
Podziel się na Facebooku
Reklama
Reklama

Wyszukaj artykuł
Partnerzy
optyk21_240_160.jpg